Kurzy přípravy kávy

Naše kurzy připravujeme s láskou k vám i ke kávě. V našem showroom nedaleko centra Ostravy se budete cítit jako doma. Nejdříve si spolu projdeme teorii, a pak se přesuneme k baristickým stanovištím s baristy, profíky. Naučíte se připravovat espresso a cappuccino, případně potrénujeme latte art.


Kurz Příprava kávy: espresso a cappuccino

Cílem kurzu je naučit se připravit kvalitní espresso. To je pak základem pro další kávové pochoutky jako např. cappuccino, caffé latte či latte macchiato [čtěte makiato]. V tomto kurzu si také ukážeme základní triky pro zvládnutí techniky "latte art". 

OBSAH KURZU

Kurz Latte Art

Pokud už umíte připravit dokonalé espresso, máme pro vás navazující kurz, a to kurz techniky latte art. Cílem tohoto kurzu je naučit se správnou techniku malování mlékem. To využijete při přípravě lahodného cappuccina, caffé latte nebo kávy flat white.

OBSAH KURZU

Individuální lekce

Jsme flexibilní a otevření jakémukoliv nápadu. Umíme se přizpůsobit přáním našeho klienta. Rádi se s vámi setkáme a pobavíme se o vašich nápadech a našich možnostech. Můžeme spolu vymyslet individuální kurz pro vaše zákazníky, partnery či zaměstnance. Ať už to potřebují k práci nebo jen jako benefit, dárek od vás.

Detailně se spolu pobavíme o vaší představě, navrhneme obsah kurzu včetně teoretické i praktické části. Nachystáme intenzivní kurz "na míru" pro firmy, skupiny, ale i jednotlivce.


CENA KURZU

Individuální
Cena kurzu bude individuální. Závisí na obsahu kurzu, místa a času konání, počtu baristických stanovišť apod.

Délka kurzu
Předem si stanovíme předpokládanou délku kurzu. Přizpůsobíme ji dle vašich časových potřeb a na základě obsahu kurzu.

Místo konání
Vše se odvíjí od naší domluvy. Kurz se může uskutečnit v naší kavárně Laura Coffee nebo můžeme dojet na vámi určené místo i s baristickými mobilními stánky a všemi potřebnými nástroji.

Čas konání
Přizpůsobíme se vašemu zájmu. Můžeme v pracovní dny i o víkendu.